........................................................................................................................................................................................................foto: Lubomír Tomeček ©

Odpolední Milíkov

3. května 2010 v 10:49 |  SG Vrbno
Třinecký sprint, při přestěhování centra závodu včetně bufetu /s výbornými domácími pochoutkami/ z Lomné do Milíkova, byl obdivuhodný. Ovšem ještě větší překvapení mě čekalo na trati. Myslím si, že současný směr, poslat sprint do ulic měst, je vlastně omyl, lepší jsou parky. A tento sprint, klasicky v lese, jasně naznačil - v lese je to stejně nejlepší.

o
o
o

o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
Ještě k výsledkům... Na krátké trati vyhráli "jednadvacítky" Marie Žabková /TRC/ a Marek Schuster /AOP/, sprint pak Lucie Klečková /HAV/ a opět Marek Schuster. Z Karlovic byla třetí Jitka a Karel Pospíšil byl čtvrtý... dělá čest svému jménu... porazil mne na krátké trati o celé dvě vteřiny. Dobře běželi i Zbyněk a Blanka. Z vrbenských vyhrála oba závody Eva Haltofová, čtvrtá byla Jana Jančová /a to jenom o jednu vteřinu/, druhá na sprintu byla Lída Jarošová... potvrdila dobrou mapu v záludných hustnících, další dorostenky zaběhly na hranici svých možností. Samostatnou kapitolou jsou ovšem ještě úspěchy rodinného klanu Slavíků a Svačinků... např. Tomáše druhého, Leničky páté, Martina šestého a Kateřiny třetí.
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nat =) | Web | 3. května 2010 v 10:52 | Reagovat

Ahojky,jak se máš? :-)

2 Xx-BeRrý♥ | Web | 3. května 2010 v 10:56 | Reagovat

ahojky,omlouvám se předem za reklamu ale u mě je diskuze na téma filmy prosím zapoj se ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama