........................................................................................................................................................................................................foto: Lubomír Tomeček ©

OB víceboj

7. května 2010 v 0:14 |  SG Vrbno
Další ze závodů víceboje byl odložený orienťák. Prostor závodu je těsně před startem zachycen na fotografiích, a je vidět, že sahal až do oblak. Sešlo se několik desítek odvážných, a trať byla opravdu velmi náročná. Zvítězil zvláště kvalitní Persil, kterému ani mokré, černé, skály neodolaly. Největším překvapením bylo druhé místo atleta P.P., /ovšem , když jsem odcházel, byla ještě řada závodníků v lese, takže zatím neoficiálně/. A dle oficiálních výsledků je druhá Eva Haltofová, která vlastně do cíle doběhla bezpečně první... viz. foto /ale já jsem nepočítal, že holky budou chlapům stačit/... Před závěrečnou cyklistikou, vede celkově právě Pavel Pytela, který měl též nejlepší start od sběrky.
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
Někteří závodníci absolvovali část trati na kole, ale tentokrát to asi rychlejší nebylo. Mezi orientační běžce se dokázali vklínit veteráni, excelovaly ale... také našé šikovné... dorostenky Eva, Nela a Pavla. Zcela bezkonkurenční byl J.T.,  s tímto průměrem v těžkém terénu, patří do áček. /Časy pod 80 minut, jsou vzledem k podmínkám velmi dobré/.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama